Sprzątanie po zgonach

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu po zgonach z dojazdem na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego i nie tylko! Usługa ta wykonywana jest w przypadku, gdy w mieszkaniu lub dowolnym innym pomieszczeniu dojdzie do zgonu naturalnego, samobójstwa, czy nawet zabójstwa. Wówczas nasza firma pojawia się, aby w kompleksowy i profesjonalny sposób posprzątać otoczenie, usuwając wszelkie ślady po zdarzeniu.
Sprzątanie po zgonach wymaga przede wszystkim dyskrecji i odpowiedniego przygotowania.

Miejsce, w którym doszło do zgonu, może wyglądać bardzo drastycznie. Ponadto należy zachować największą ostrożność i uwagę. Podczas sprzątania miejsca zgonu w pierwszej, szczególnie w przypadku zabójstwa lub samobójstwa, w pierwszej kolejności otoczenie musi zostać sprawdzone przez policję oraz lekarza pogotowia ratunkowego. Wówczas, gdy można zająć się już likwidacją śladów zdarzenia, nasza firma pojawia się na miejscu, aby usunąć ślady krwi, ślady po zmarłym, a przede wszystkim przeprowadzić ozonowanie.

Ozonowanie po zgonach

Ozonowanie po zgonie jest niezwykle istotną czynnością, która pozwala w profesjonalny sposób zniwelować wszechobecne bakterie i powstałe na wskutek śmierci patogeny, aby miejsce po zgonie ponownie nadawało się do użytkowania, nasza firma w kompleksowy sposób przeprowadza sprzątanie i ozonowanie, zachowując najwyższe środki ostrożności oraz zapewniając całkowitą dyskrecję.