Sprzątanie po zgonach Piotrków Trybunalski

Firma Progress gwarantuje Państwu usługę kompleksowe sprzątanie miejsc po zgonach z dojazdem na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Działamy profesjonalnie i dyskretnie, sprzątamy miejsca po zgonach naturalnych, samobójstwach oraz zabójstwach. Pozbywamy się śladów zdarzenia, opróżniamy otoczenie wyrzucając meble, dywany, przedmioty, które miały bezpośredni kontakt ze zmarłym. Ponadto przeprowadzamy także ozonowanie, skutecznie niwelując nieprzyjemny zapach oraz groźne bakterie i patogeny. Oczyszczanie po zmarłych to niezwykle złożony proces, najważniejsza jest również specjalistyczna wiedza i używane środki.

Ozonowanie mieszkania po zgonie Piotrków Trybunalski

Na miejscu rozkładu ciała unosi około 27 różnych związków chemicznych, bakterii te patogeny są groźne dla zdrowia i są niewidoczne dla ludzkiego oka.

Podczas sprzątania po zgonie bardzo ważnym etapem naszej pracy jest dezynfekcja i ozonowanie. W otoczeniu wszechobecne są patogeny i groźne bakterie, a także nieprzyjemny i uciążliwy zapach. Ozonowanie po zgonie pozwala całkowicie zlikwidować niebezpieczne patogeny, pozostawiając otoczenie w stanie sterylnym. Często niezbędna jest również profesjonalna dezynfekcja i utylizacja mebli i odpadów skażonych krwią, firma Progress zabiera niepotrzebne przedmioty z pomieszczeń mieszkalnych,

Opróżnianie miejsc po zgonie Piotrków Trybunalski

Sprzątanie po zgonach wymaga odpowiedniego przygotowania oraz profesjonalnego podejścia. W miejscu, w którym doszło do zgonu, czy samobójstwa  należy zachować największą ostrożność. Nasza firma Progress od lat zajmuje się sprzątaniem miejsc zgonu, działając na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego, posprzątamy każde pomieszczenie, w którym odnalezione zostało ciało zmarłego Zapewniamy nie tylko profesjonalizm, ale także dyskrecję i anonimowość. Opróżniamy miejsce, w którym doszło do zgonu, pozbywamy się śladów zdarzenia, dezynfekujemy otoczenie, likwidujemy nieprzyjemny zapach. Każde miejsce sprzątania po zmarłych jest inne i należy dostosować procedury do konkretnego przypadku.
Aby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 509409910 lub 695808047 , lub skorzystania z formularza kontaktowego !