Mieszkanie do sprzątania

Opróżnianie mieszkań Ozorków

Firma Progress oferuje wysokiej jakości usługi związane z opróżnianiem i sprzątaniem mieszkań na terenie Ozorkowa i całego województwa łódzkiego. Dojeżdżamy do domów, mieszkań klientów, a także lokali użytku publicznego, by wykonać profesjonalne sprzątanie oraz opróżnianie pomieszczeń. Dokonujemy dezynfekcji i ozonowania oczyszczanych miejsc.

Specjalizujemy się również w sprzątaniu działek i ogródków działkowych na terenie Ozorkowa i okolic. Oferujemy dogłębne wysprzątanie domku, oprzątnięcie terenu, wywóz starych mebli i innych zbędnych rzeczy.

Nasza firma Progress zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Jesteśmy punktualni, rzetelni i gotowi na każde wyzwanie. Opróżniamy mieszkania w Ozorkowie, sprzątamy lokale po zmarłych, lokale opuszczone, zaniedbane, wywozimy śmieci, a także zajmujemy się sprzątaniem balkonów.

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej pracy. Polecamy zapoznać się także z naszą stroną Progress ! Dojedziemy do Ozorkowa i pobliskich okolic, by wysprzątać mieszkanie i opróżnić zaniedbany lokal!

Progress

Zadzwoń Ozorków

tel: +48 509 409 910 (Mariusz)

tel: +48 695 808 047 (Marcin)