Sprzątanie po zgonach Ozorków

Nasza firma Progress oferuje Państwu usługę sprzątania po zgonach z dojazdem do Ozorkowa. Zapewniamy pełen profesjonalizm, rzetelność, dyskrecję oraz kompleksowe wykonanie zlecenia.

W ramach sprzątania po zgonie pozbywamy się śladów zdarzenia, opróżniamy otoczenie ze wszystkim mebli i przedmiotów, których nie da się doczyścić, likwidujemy nieprzyjemny zapach, a także przeprowadzamy ozonowanie, aby całkowicie pozbyć się patogenów i bakterii po zmarłym.

Z naszej usługi sprzątania po zgonach mogą skorzystać Klienci z Ozorkowa i okolic. Działamy przede wszystkim z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, w profesjonalny i kompleksowy sposób likwidując ślady zdarzenia, bez względu na to, czy było to samobójstwo, zabójstwo, czy też śmierć naturalna.

Zapewniamy dyskrecję i anonimowość.
Technicy sprzątania dokładnie oczyszczą każdy centymetr pomieszczenia, w którym doszło do śmierci.

Ozonowanie mieszkania po zgonie Ozorków

Podczas sprzątania po zgonie bardzo ważnym etapem naszej pracy jest dezynfekcja i ozonowanie. W otoczeniu wszechobecne są patogeny i groźne bakterie, a także nieprzyjemny i uciążliwy zapach. Ozonowanie po zgonie pozwala całkowicie zlikwidować niebezpieczne patogeny, pozostawiając otoczenie w stanie sterylnym.

Zapraszamy osoby z Ozorkowa oraz pobliskich okolic do kontaktu z naszą firmą oraz do skorzystania z usługi sprzątania po zgonach lub sprzątania po zmarłych!

Progress

Zadzwoń Ozorków

tel: +48 509 409 910 (Mariusz)

tel: +48 695 808 047 (Marcin)