Pomieszczenie do sprzątania

Opróżnianie mieszkań, lokali

Piotrków Trybunalski.

Specjalizujemy się w usługach polegających na sprzątaniu, opróżnianiu mieszkań i lokali użytkowych, pomocy przy remontach, sprzątaniu działek i wywozie mebli. Nasza szeroka oferta skierowana jest do każdego klienta indywidualnego, a także do firm. Opróżnianie mieszkań, piwnic, czy zagraconego strychu to specyficzny rodzaj prac, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Profesjonalny sprzęt i doświadczeni pracownicy naszej firmy Progress, to klucz do sukcesu całego przedsięwzięcia.

Opróżniamy i sprzątamy pomieszczenia na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i w pobliskich okolicach. Opróżniamy lokale ze starych mebli, śmieci, zrywamy tapety, podłogi, wywozimy meble, przewozimy je w inne miejsce, dezynfekujemy lokale i wiele więcej. Zapewniamy pełen profesjonalizm i rzetelne wykonanie zleconej usługi. Nasza firma działa na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, sprzątając i opróżniając zarówno mieszkania, jak i domy, a także ogródki działkowe i działki wielkopowierzchniowe. W ramach naszych usług sprzątamy także balkony, doprowadzając je do ładu.

Działamy na terenie Łodzi, województwa łódzkiego i ościennych, sprzątając mieszkania, piwnice, działki i świadcząc pozostałe usługi, a także oferujemy dojazd w dowolne miejsce.  Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą ze strony naszej firmy Progress, zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

tel: +48 509 409 910 (Mariusz)

tel: +48 695 808 047 (Marcin)