Sprzątanie po zgonach Pabianice

Nasza firma Progress oferuje Państwu usługę sprzątania po zgonach z dojazdem do Pabianic. Zapewniamy pełen profesjonalizm, rzetelność, dyskrecję oraz kompleksowe wykonanie zlecenia.

W ramach sprzątania po zgonie pozbywamy się śladów zdarzenia, opróżniamy otoczenie ze wszystkim mebli i przedmiotów, których nie da się doczyścić, likwidujemy nieprzyjemny zapach, a także przeprowadzamy ozonowanie, aby całkowicie pozbyć się patogenów i bakterii po zmarłym.

Z naszej usługi sprzątania po zgonach mogą skorzystać Klienci z Pabianic i nie tylko. Działamy przede wszystkim z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, w profesjonalny i kompleksowy sposób likwidując ślady zdarzenia, bez względu na to, czy było to samobójstwo, zabójstwo, czy też śmierć naturalna.

Ozonowanie mieszkania po zgonie

Podczas sprzątania po zgonie bardzo ważnym etapem naszej pracy jest dezynfekcja i ozonowanie. W otoczeniu wszechobecne są patogeny i groźne bakterie, a także nieprzyjemny i uciążliwy zapach. Ozonowanie po zgonie pozwala całkowicie zlikwidować niebezpieczne patogeny, pozostawiając otoczenie w stanie sterylnym.

Zapraszamy osoby z Pabianic oraz pobliskich okolic do kontaktu z naszą firmą oraz do skorzystania z usługi sprzątania po zgonach lub sprzątania po zmarłych!