Pomoc przy przeprowadzkach

Nasza firma oprócz szeroko pojętych usług sprzątających, zapewnia także pomoc podczas przeprowadzki. W ramach tej oferty naszym klientom gwarantujemy:

 • zabezpieczenie mebli i cennych przedmiotów, a także zapakowanie ich w pudła i kartony według życzenia klienta,
 • pomoc w wyniesieniu pudeł z rzeczami, mebli i zapakowania ich do samochodu,
 • przewóz mebli i przedmiotów w odpowiednich, bezpiecznych warunkach tak, aby nic nie uległo zniszczeniu,
 • wypakowanie przedmiotów do nowego miejsca.

Naszą usługę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale także firm, które planują przeprowadzki do innego biura, czy też usługodawców, którzy poszukują pomocy w związku z przeprowadzką. Działamy na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, oferując pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz doświadczenie, które sprawia, że klienci obdarzają nas zaufaniem i chętnie korzystają z naszych usług.

Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty związanej z odpluskwianiem i opróżnianiem mieszkań oraz lokali użytkowych.

W ramach naszych usług oferujemy sprzątanie mieszkań, opróżnianie lokali, sprzątanie pomieszczeń po pożarach, a także sprzątanie po zgonach. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Odbieramy stare meble, które następnie wywozimy do utylizacji. Opróżniamy mieszkania ze zbędnych przedmiotów, czyścimy balkony i w razie konieczności przeprowadzamy dezynsekcję. Ponadto, zapewniamy także opróżnianie piwnic oraz strychów.

Oferujemy:

 • demontaż sprzętów
 • wywóz i utylizacja materiałów poprodukcyjnych
 • wywóz i utylizacja gruzu, złomu
 • wywóz i utylizacja zbędnych mebli, sprzętów i innego wyposażenia z mieszkań, balkonów, piwnic, strychów, komórek,  garaży, działek itd.
 • sprzątnie pomieszczeń i doprowadzanie ich do stanu początkowego
 • istnieje możliwość wykonania kosztorysu remontu uprzątniętego pomieszczenia

Kolejnym etapem po sprzątnięciu (opróżnieniu bądź likwidacji) pomieszczenia jest usunięcie z niego nieprzyjemnego zapachu, którego źródłem mogły być rozkładające się zwłoki, bakterie, grzyby, pleśń lub roztocza. W takich przypadkach stosuje się usługę ozonowania, która ma celu nie tylko eliminację brzydkiego zapachu, ale również usunięcie z powietrza toksycznych związków (powstałych np. podczas procesu gnilnego), które mogą zagrażać naszemu zdrowiu.  Ozon jest jednym z najsilniejszych środków dezynfekujących. Jest gazem silnie utleniającym, co powoduje jego bakteriobójcze i grzybobójcze działanie.

Ozonowanie można stosować w celu:

 • usunięcia brzydkiego zapachu
 • eliminacji groźnych mikroorganizmów np.: bakterii, grzybów, pleśni
 • pozbycia się zapachu wilgoci z pomieszczenia
 • oczyszczania powietrza z alergennych roztoczy, pyłków i kurzy co poprawia komfort życia osób będących alergikami, zmniejszając ryzyko nawrotu infekcji i chorób

Pluskwy to pasożyty  żywiący się ludzką i zwierzęcą krwią. Składają  jaja we wszelkich dostępnych szczelinach w danym pomieszczeniu.  Gnieżdżą się gównie w materacach i zakamarkach mebli. Ich żerowanie wiąże się z ryzykiem infekcji bakteryjnej. Pluskwy są insektami wyjątkowo trudnymi do usunięcia na własną rękę.

Pchły to także pasożyty, które żywią się krwią, mogą pojawić się w domu, w którym przebywa zwierzę lub zostać przyniesione z  innego miejsca w którym przebywały. Przenoszą one choroby, niszczą garderobę i stanowią ogólne zagrożenie dla komfortu oraz zdrowia człowieka.

Jedyna skuteczna metoda pozbycia się tych pasożytów to zabieg dezynsekcji, który poprzedza gruntowne sprzątanie, co pozwala już na tym etapie wyeliminować część drobnoustrojów i przekłada się na mniejsze zużycie środków dezynfekujących, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo domowników. Podczas dezynsekcji mieszkań wykorzystujemy wysokiej jakości środki biobójcze, które dają gwarancję skuteczności i jakości!

Bez względu na to, jaka jest przyczyna zalania (podtopienia) mieszkania, bądź lokalu, zawsze w takich sytuacjach liczy się czas. Trzeba jak najszybciej oczyścić dane pomieszczenie, aby maksymalnie zminimalizować wysokość poniesionych strat.  W pierwszej kolejności usunąć należy podtopione meble, sprzęty, śmieci i tym podobne. Jeżeli pomieszczenie zostało zanieczyszczone wodą brudną lub fekaliami, to po umyciu i osuszeniu takiego miejsca należy przeprowadzić proces dezynfekcji, za pomocą środków chemicznych dedykowanych takim zabiegom. Ostatnim etapem jest proces ozonowania, który pozwoli usunąć nieprzyjemny zapach z zalanego pomieszczenia.

Pożar to zdarzenie zagrażające zdrowiu, bądź życiu ludzi. Pomieszczenie, w którym pojawiło się źródło ognia, jak i pomieszczenia sąsiednie często ulegają zniszczeniu. Skutki pożarów mogą okazać się nieodwracalne, ale im szybciej zostanie podjęty proces sprzątania po tym zdarzeniu, tym większa minimalizacja strat i rozmiaru szkody. Pierwszy krok to usunięcie sadzy i zanieczyszczeń powstałych w wyniku pożaru.  Utylizacja mienia nienadającego się do dalszego wykorzystania. Kolejny krok to zabezpieczenie pomieszczenia przed dalszymi szkodami. Następnie neutralizacja zapachu (ozonowanie) i oczyszczanie powietrza.

W sytuacji, gdy w domu doszło do zgonu, można zamówić usługę sprzątania mieszkania/lokalu w celu przywrócenia go do stanu pierwotnego. Oględziny miejsca pozwolą nam ustalić zakres prac z klientem, w ramach których usuniemy wskazane przez klienta rzeczy, uprzątniemy mieszkanie (lokal), wykonamy usługę dezynsekcji (odkażania), a następnie usługę dezodoryzacji w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu. Pracujemy z najwyższą starannością, dyskretnie i z poszanowaniem dla zmarłego i jego bliskich.